Články

Kategórie
 
 
 
 
 

     Nástupné prahy dverí patria medzi časti vozidla, ktorú sú vo vyššej miere vystavené riziku poškodenia. Či už je to od topánok, nečistôt, skôr či neskôr sa nejaký ten škrabanec či preliačenie v týchto častiach objaví. Bočné nášľapy sú veľmi účinná a dobre vyzerajúca úprava, ktorá vás starostí o tieto časti auta spoľahlivo zbaví.

 

     Ak si chceš v aute zabezpečiť dostatočný prísun čerstvého vzduchu, deflektory bočných okien sú tým správnym riešením. Zídu sa ti v každom ročnom období a vďaka nim si užiješ výrazne pohodlnejšiu jazdu.

 

     Zvoliť si textilné autokoberce alebo gumové autorohože ? Jedno aj druhé ma svoje výhody a nevýhody. Teraz sa vám pokúsime opísať ich rozdiely pre jednoduchšie rozhodovanie, pretože ako sa vraví sto ľudí sto chutí a je veľmi dôležité si na základe potrieb každého z nás zvoliť tu najlepšiu možnosť.

  

 

     Jednou z dôležitých súčasti automobilu je aj batožinový priestor o ktorý sa treba starať rovnako ako o iné časti vozidla. Hlavne ak tento batožinový priestor aktívne používame na pracovne účely a presun materiálu, ktorý by mohol zašpiniť čalúnenie alebo sa v kufri rozliať. Avšak zašpiniť sa môže aj z bežných nákupov alebo špinavých vecí. Práve vaničky do kufra sú skvelý praktický doplnok, ktorý zabezpečí ochranu pred týmito nástrahami a chráni váš automobil pred zbytočným poškodením alebo znečistením.

 

 

     Kryty na prednú kapotu sú štýlovým a veľmi účinným riešením. Výrobca dbá na výber kvalitných a preverených materiálov, ktorý spĺňa tie najprísnejšie štandardy. Presné tvarovanie zabezpečuje jednoduchú montáž, kompatibilitu a najmä maximálnu účinnosť. Keďže tento prvok je vždy určený pre konkrétny model, je zaručené, že bude presne kopírovať tvar kapoty Vášho automobilu, stačí si len správne vybrať.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia